Październik 21 2017 04:19:28
DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

Święty Walenty patronował dyskotece, która odbyła się 16 lutego 2017 r. w naszej szkole. Odpowiednia scenografia, poczta walentynkowa, świetnie dobrana muzyka, dobre humory sprawiły, że wszyscy bawili się wyśmienicie. Karnawał pożegnaliśmy, a teraz czas postu i oczekiwania na...

Przejdź do galerii. Przejdź do galerii. Przejdź do galerii. Przejdź do galerii. Przejdź do galerii.
SPOTKANIE OPŁATKOWE

"Ponieważ w Betlejem jest Boże Narodzenie,
w sercach chrześcijan każdy dzień
jest Bożym Narodzeniem"
Jan Paweł II

W dniu 11 stycznia 2017r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach odbyło się Spotkanie Opłatkowe Rodzin Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W spotkaniu brała udział delegacja naszego gimnazjum z panią dyrektor Barbarą Wójcik.

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Maleńka Miłość w żłobie śpi,
Maleńka Miłość przy Matce Świętej.
Dziś cała ziemia i niebo lśni
dla tej Miłości maleńkiej.

Jasełka w wykonaniu uczniów naszego gimnazjum odbyły się 22 grudnia. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami na klarnet, gitary i piękne głosy. Harcerze, na ręce Pani Dyrektor, przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju. Po udanym występie Pani Dyrektor pogratulowała wykonawcom i opiekunom świetnego przedstawienia, i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Jasełka przygotowały Panie: Beata Chwaleba, Elżbieta Matwiejczuk, Monika Tchórzewska.

GÓRA GROSZA 2016

„ Jeden grosz, a tak wiele”- podsumowanie akcji.  Kolejny raz nasze gimnazjum wzięło udział w fantastycznej akcji charytatywnej „Góra Grosza”. Właśnie dzisiaj, czyli 20 grudnia 2016r. ,podsumowaliśmy akcję i okazało się, że pobiliśmy rekord i zebraliśmy 502 zł i 47 gr!
W skład komisji liczącej pieniądze weszli: Pani dyrektor – Barbara Wójcik,
Opiekum SU – Małgorzata Pelczar,
Rada SU – Weronika Ciećko, Lilianna Suska, Bartłomiej Dziedzic, Kamil Sachajko, Marcin Lizak.

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU

Delegacja harcerek i harcerzy z 19 DH im. 12 Pułku Ułanów Podolskich
z Gimnazjum w Telatynie w dniu 9-11 grudnia 2016 r. brała udział w przekazaniu Betlejemskiego Światełka Pokoju. Przekazanie miało miejsce 11 grudnia 2016 r. w miejscowości Svit na Słowacji z rąk skautów słowackich.

W dniu 16 grudnia 2016 r. harcerze wręczyli Betlejemskie Światełko Pokoju Wójtowi Gminy Telatyn Pani Elżbiecie Stąsiek-Witkowskiej.   (więcej)

STYPENDIUM URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO
  Zdjęcie do newsa

W dniu 9 grudnia 2016 r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie uczennica III klasy naszego gimnazjum Karolina Gryń otrzymała od Marszałka Województwa Lubelskiego wyróżnienie w postaci rocznego stypendium.

Stypendium zostało przyznane w ramach programu stypendialnego "Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017" realizowanego przez Województwo Lubelski w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działania 12.2  KSZTAŁCENIE OGÓLNE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego  na lata 2014-2020. Gratulujemy !

LODOWISKO

14 grudnia 2016r. byliśmy na lodowisku w Zamościu. Uczniowie kl. I-III mogli aż przez 2 godziny pojeździć na łyżwach oraz spędzić integracyjnie czas na Starówce. Wyjazd zorganizowali nauczyciele Małgorzata Pelczar i Krzysztof Michalczuk.

ANDRZEJKI 2016

„ Powróżyć? A może się spełni”
24 listopada 2016r. także nasze gimnazjum, zgodnie z tradycją, przygotowało andrzejkowe wróżby. Za ich przygotowanie i dyskotekę dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu: Karolinie Gryń, Bartkowi Dziedzic, Weronice Ciećko, Lilianie Suskiej, Marcinowi Lizak, Kamilowi Sachajko, Weronice Szozda, Emilii Pryciuk ,Julii Skreczko, Elizie Romańczuk wraz z Opiekunem SU Małgorzatą Pelczar.

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI-11 LISTOPADA

„Byliśmy Jesteśmy, Będziemy” – pod takim hasłem 10 listopada 2016r. w naszym gimnazjum uczciliśmy 98 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. "Taniec z flagą", wiersze i piosenki były wyrazem naszej patriotycznej postawy oraz hołdem złożonym tym, którzy przyczynili się do jej odzyskania. Akademię przygotowały – P. Małgorzata Pelcza i P. Jolanta Gryń.

Galeria zdjęć        Taniec z flagą

DZIEŃ NAUCZYCIELA-ŚWIĘTO KEN

13.10.2016r. uczniowie naszego gimnazjum uczcili tak ważny w życiu szkoły Dzień Nauczyciela, bo "Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie. Bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarować to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom?”. Piękne piosenki, wiersze oraz skecze z życia szkoły były formą podziękowania pedagogom za ich trud. Uroczystość została przygotowana pod kierowaniem nauczycieli - P. Małgorzaty Pelczar i P. Krzysztofa Michalczuka.
Tego dnia uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na gimnazjalistów.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2015

W dniu 11 listopada 2015 roku w naszym gimnazjum odbyły się Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości. Referat wygłosił Sekretarz Gminy P. Mieczysław Szaruga, a młodzież pod kierunkiem P. Małgorzaty Pelczar i P. Jolanty Gryń zaprezentowała montaż słowno-muzyczny zakończony  Polonezem. Poloneza przygotował P. Krzysztof Michalczuk, dekorację P. Monika Tchórzewska. Uroczystość zakończył występ zespołu z Gminy Mircze.

Można obejrzeć filmy:   FILM 1    FILM 2    FILM 3    Wiele ciekawych zdjęć w galerii

OKE w Krakowie

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.