Grudzień 17 2017 19:13:35
Finał kampanii edukacyjnej dla szkół z okazji Dnia Europejskiej Współpracy

W dniach 23-25 września we Włodawie odbył się finał kampanii edukacyjnej dla szkół z regionów przygranicznych Polski, Białorusi i Ukrainy z okazji Dnia Europejskiej Współpracy. W ramach finału Wspólny Sekretariat Techniczny Programu (WST) zorganizował spotkanie dla ponad 100 dzieci z 24 szkół oraz z Młodzieżowego Domu Kultury z Włodawy. Nasza szkoła miała szczęście znaleźć się w finale kampanii. Szkołę reprezentowali: Piotr Rogulski, Daniel Rogulski, Karol Nowosadowski i Mateusz Stefaniuk pod opieką p. Anny Wielosz.

Wiele ciekawych zdjęć w galerii

Obchody 71. rocznicy bitwy pod Posadowem

Uroczystość Obchodów 71. Rocznicy Bitwy pod Posadowem, Rzeczycą, Podlodowem, Ulhówkiem, stoczonej 2 czerwca 1944 r., zorganizowali Urząd Gminy Telatyn i 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Hrubieszowie (14.06.).

Przejdź do pełnej wersji artykułu www.zamosconline.pl

DZIEŃ EUROPEJSKI

17 czerwca w naszej szkole zorganizowano Dzień Europejski pod hasłem „Smaki Europy”.

Uczniowie klas I- III pod kierunkiem p. Joanny Mazur i Anny Wielosz przygotowały inscenizacje związane z krajami Unii Europejskiej, czyli :

Kl. I a -  Wielka Brytania

Kl. I b – Grecja

Kl. II a- Polska

Kl. II b- Francja

Kl. III a- Hiszpania

Kl. III b- Włochy

Pozostali uczniowie mieli okazję  poznać tradycje, zwyczaje i kulturę przedstawionych krajów. Rodzice również włączyli się w nasza imprezę przygotowując potrawy, które wszystkim z pewnością smakowały.

Impreza, która na stałe wpisała się w tradycję naszej szkoły, pokazała, że nasza młodzież jest niezwykle utalentowana i kreatywna, że potrafi współpracować, wzajemnie się wspierać, a przy tym świetnie bawić. Uczniowie, rodzice, nauczyciele – wszyscy czekamy już na kolejną edycję Dnia Europejskiego i związane z nim emocje.

Wiele ciekawych zdjęć w galerii.

Projekt edukacyjny

TRANSGRANICZNA KAMPANIA EDUKACYJNA DLA SZKÓŁ W RAMACH DNIA EUROPEJSKIEJ WSPÓŁPRACYORGANIZATOR: PROGRAM WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJPOLSKA-BIAŁORUŚ -UKRAINA 2007-2013

Uczniowie klasy I a w składzie:Karol Nowosadowski, Piotr Rogulski, Daniel Rogulski i Mateusz Stefaniuk uczestniczyli w projekcie edukacyjnym, którego celem była  integracja kulturowa i edukacyjna dzieci i młodzieży z regionów przygranicznych. Uczniowie pod kierunkiem p. Anny Wielosz wykonali wszystkie wymagane zadania. Zespół naszej szkoły został wybrany jako najlepszy z województwa lubelskiego ( tylko 2 zespoły zostały wybrane z województwa lubelskiego).W  imprezie finałowej z okazji Dnia Europejskiej Współpracy we wrześniu weźmie udział  8  szkół z Polski w tym nasza szkoła , 8 z Białorusi oraz 8 z Ukrainy.

Do kampanii przystąpiło aż 99 szkół, w tym 60 z Ukrainy, 24 z Białorusi i 15 z Polski.

GRATULUJEMY NASZYM UCZNIOM!

BAL GIMNAZJALNY 2015

W sobotę 31. 01. 2015 r. odbył się doroczny BAL GIMNAZJALNY.

Bal otworzyła i do wspólnej zabawy zaprosiła Pani Barbara Wójcik Dyrektor Gimnazjum. Uczniowie klas III odtańczyli dostojnego Poloneza. Po części oficjalne wspólna zabawa trwała  dłuuugo...

Wiele ciekawych zdjęć w galerii zdjęć

3 Maja 2014

Akademia 3 Maja

Przejdź do galerii. Przejdź do galerii. Przejdź do galerii. Przejdź do galerii.

Święto Patrona Szkoły

Dzień 7.05.2014 r. był dniem Jana Pawła II Patrona Naszego Gimnazjum. Uczniowie pod kierunkiem M. Proc i W. Piwko przygotowali uroczystą Akademię

Wiele ciekawych zdjęć w galerii

CHOINKA SZKOLNA

Dzięki staraniom Rady Rodziców w naszym gimnazjum odbyła się zabawa choinkowa. Ważnym elementem choinki był Polonez zaprezentowany przez uczniów klas III. Wszyscy znakomicie się bawili. Zdjęcia można obejrzeć w galerii zdjęć.

Odwołane zajęcia

W związku z trudnymi warunkami drogowymi 3.02.2014 r. zajęcia w Gimnazjum zostały odwołane.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2011

Dyskoteka andrzejkowa. Zdjęcia w galerii.Przejdź do galerii.

Uroczyste obchody Święta Niepodległości

Uczniowie naszego gimnazjum, pod kierunkiem p.M. Pelczar, J. Gryń, J. Mazur, B. Wójcik, przedstawili montaż słowno-muzycznyny. Uroczystość uświetnił występ zespołu WILGA i gościnnie WIARUSY z Lubyczy Królewskiej.

Wiele ciekawych zdjęć w galerii zdjęć.

OKE w Krakowie

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.